Shoptet 360° fotografie

Produktové fotografie nejen pro Shoptet

Náš ateliér je partnerem Shoptetu. Známe možnosti této platformy pro e-shopy a víme, které produktovky jsou pro něj ty pravé. Pokud Shoptet využíváte i vy a sháníte produktové fotografie, pak si určitě budeme rozumět. 

Fotkou oslovíme vaše zákazníky. Zaujme je, pokud vidí produkt v jiném světle než obvykle nebo jednoduše jinak naaranžovaný. Navíc, pokud zanecháte na zákaznících emoční dojem, zapamatují si vás.

Produktové focení využijete nejen na svém e-shopu, ale i na sociálních sítích nebo v tištěné propagaci. Umíme fotky vhodně přizpůsobit jednotlivým platformám a máme zkušenosti jak s webovou prezentací tak s reklamou v magazínech.

Jak oslovit produktovou fotkou více zákazníků? Tak, že ji necháme promluvit. 

Od konkurence vás zaručeně odliší 360° produktová fotografie. Nebojte se, není to tak nákladné a složité, jak se může zdát. Naopak. Jedna otočná fotka je složena z 36 produktovek, které vám doručíme samostatně. 360° produktovky vám přitáhnou větší pozornost. 

Zákazník si obhlédne produkt ze všech stran, přiblíží detaily a nebude se muset proklikávat fotogalerií tam a zpět. Předejdeme mnoha otázkám ze strany zákazníků, protože otočná fotka na ně rovnou odpovídá. Máme zkušenost, že e-shopy s 360° fotografiemi svých produktů řeší méně vratek a dotazů.

Rozměry produktu pro 360° fotografii

Focení produktů pro e-shop je samostatná disciplína. Při focení 360° fotek zvládneme všechno od šperků, hrníčků, přes oblečení, až po koloběžku. 

Cena 360° produktové fotografie

První zkušební otočnou fotku vyzkoušíte zdarma. Můžete ji hned otestovat na svém webu, doručíme vám ji v nejvyšší kvalitě. Teprve potom se můžete rozhodnout, jestli je 360° produktová fotografie to pravé pro vaši prezentaci. Cena jedné otočné fotky se pohybuje od 500-1000 Kč a při větší zakázce jdeme s cenou ještě níž. Dostanete 36 samostatných produktovek, ze kterých se otočná fotka skládá. Nahrajete jednotlivé fotky a Shoptet to už roztočí.

Proč si vybrat náš ateliér?

Pracujeme poctivě, profesionálně a baví nás to. Oboustranná spokojenost je pro nás na prvním místě. Fotíme jednoduché 2D produktové fotky a specializujeme se na inovativní 360° produktové fotografie. 

Výhodu vidíme i v technologii. Používáme automatizovaný fotobox, který ušetří náš čas a vaše peníze například tím, že pozadí a stín umí upravit už při vzniku fotky a nemusíme se tím zabývat v postprodukci.

Sami pracujeme v Shoptetu na vlastních projektech a známe tak tuto platformu opravdu do detailu. 

S čím pomůžeme vám?

Testovací focení 360° (otočné) produktové fotografie ZDARMA!

Zajímá Vás 360° produktová fotografie, ale nevíte, co od toho čekat? Chcete otočnou fotku, ale bojíte se do toho investovat bez předchozí zkušenosti? Využijte testovacího focení ZDARMA! Nezávazně vám nafotíme 1 produkt a vy tak můžete objevit výhody 360° produktové fotografie.

Napište nám, jaký produkt chcete nafotit, a po domluvení všech podrobností nám ho jen zašlete poštou na adresu fotoateliéru (viz kontakt).

Chci testovací 360° produktovou fotografii ZDARMA

Jak na testovací focení?

 

s

Připravte váš produkt

Vyberte ten nejhezčí a v co nejlepším stavu. Každá vada je na fotkách totiž výraznější. Zvládneme všechno od šperků, hrníčku, přes oblečení, až po koloběžku.

Zašlete nám produkt

Produkt zabalte a pošlete ho na adresu fotoateliéru:

DEEP studio produktové fotografie
Vrbenského 24, 272 01 Kladno

My produkt nafotíme

Jakmile dorazí váš balíček, probereme vaše představy a požadavky na focení. Produkt ZDARMA nafotíme a pošleme vám ukázku.

Pošleme vám fotky

Po schválení fotek doděláme retuše a fotky pošleme v domluveném rozlišení přes úschovnu nebo wetransfer.

Pošleme vám produkt zpět

Po focení váš produkt zabalíme a pošleme zpět na vámi zadanou adresu.